CERDANYA FILM FESTIVAL

Esdeveniments disponibles: 27
Abonaments disponibles: 3
Abonament 4 sessions (exclòs cloenda)
Abonament 4 sessions (exclòs cloenda)

Abonament 4 sessions (exclòs cloenda) - 8€

Comprar abonament
Abonament 4 sessions (exclòs cloenda)
Abonament 4 sessions (exclòs cloenda)

Abonament 4 sessions (exclòs cloenda) - 8€

Abonament 8 sessions
Abonament 8 sessions

Abonament 8 sessions - 12€

Comprar abonament
Abonament complet CFF
Abonament complet CFF

Abonament complet al Festival (27 sessions) - 25€

Comprar abonament
Cerdanya Film Festival - Inauguració - 12h
Cerdanya Film Festival - Inauguració - 12h

El niño de fuego (Dir. Ignacio Acconcia) - Llargmetratge Documental / Repte Pirineus 3.000 (Dir. Ivette Manyalich)

07 d’ag. 2021 | 12:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

Cerdanya Film Festival - Curtmiratges 1 - 18h
Cerdanya Film Festival - Curtmiratges 1 - 18h

Xoves de comadres (Dir. Noemí Chantada) - El método PIGS (Dir. Boris Kozlov) - La colcha y la madre (Dir. David Pérez Sañudo) - Sense postre (Dir. Clàudia Vernis) - Blue&Malone: Casos imposibles (Dir. Abraham López)

07 d’ag. 2021 | 18:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Cinefília 1 - 20h
Cerdanya Film Festival - Cinefília 1 - 20h

Estándar (Dir. Fernando González) - Llargmetratge ficció

07 d’ag. 2021 | 20:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Nocturna 1 (VOSC) - 22h
Cerdanya Film Festival - Nocturna 1 (VOSC) - 22h

Ensan (Dir. Mohammad Poustindouz) - Faleminderit (Dir. Nicolas Neuhold) - Of (Dir. Vlad Bolgarin) - Teslimat (Dir. Doğuş Özokutan) - Coffee Place (Dir. Soo-Min Park)

07 d’ag. 2021 | 22:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Infantil 1 - 12h
Cerdanya Film Festival - Infantil 1 - 12h

Roberto (Dir. Carmen Córdoba) - El gran hito (Dir. Ignasi López) - La primavera siempre vuelve (Dir. Alicia Núñez) - Vuela (Dir. Carlos Gómez-Mira) - Toc (Dir. Aitor Carlos Herrero)

08 d’ag. 2021 | 12:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

Cerdanya Film Festival - Curtmiratges 2 - 18h
Cerdanya Film Festival - Curtmiratges 2 - 18h

La cinta (Dir. Alberto Ruiz) - Llana negra (Dir. Elisabet Terri) - Playa chica (Dir. Ignacio Vuelta) - Mindanao (Dir. Borja Soler) - Carmela (Dir. Fabiola Villanueva)

08 d’ag. 2021 | 18:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Llargmetratge documental 1 - 20h
Cerdanya Film Festival - Llargmetratge documental 1 - 20h

La cigüeña de Burgos (Dir. Joana Conill) - Documental

08 d’ag. 2021 | 20:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Nocturna 2 - 22h
Cerdanya Film Festival - Nocturna 2 - 22h

16 (Dir. Ana Lambarri) - Club silencio (Dir. Irene Albanell) - Hoy es el día (Dir. Santi García) - Ferrotipos (Dir. Nüll García) - Loca (Dir. María Salgado)

08 d’ag. 2021 | 22:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Curts Documentals 1 - 18h
Cerdanya Film Festival - Curts Documentals 1 - 18h

Incendios más allá del teatro (Dir. Álex García) - #Boza (Dir. Séverine Sajous, Annan Surinyach) - Yuma (Dir. Rebeca Sasse) - ¿Dónde estabas tú? (Dir. María Trénor) - Quebrantos (Dir. María Elorza, Koldo Almandoz)

09 d’ag. 2021 | 18:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Cinefília 2 (VOSC) - 20h
Cerdanya Film Festival - Cinefília 2 (VOSC) - 20h

Essay love (Dir. Doopyo Hong) - Llargmetratge ficció

09 d’ag. 2021 | 20:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Nocturna 3 (VOSC) - 22h
Cerdanya Film Festival - Nocturna 3 (VOSC) - 22h

Flaggan (Dir. Inga Kempe, Elina Sahlin) - Europa (Dir. Lucas del Fresno) - Lovebirds (Dir. Víctor Moreno) - Rise (Dir. Paul Cheung) - Retry (Dir. Marina Badia)

09 d’ag. 2021 | 22:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Infantil 2 - 12h
Cerdanya Film Festival - Infantil 2 - 12h

Veo Veo (Dir. Marta Ferreras) - Apneia (Dir. Carol Sakura, Walkir Fernandes) - Piccolino. Una aventura en la ciudad (Dir. Giovanni Maccelli) - Nacer (Dir. Roberto Valle) - Morgan, la orca valiente (Dir. Marcos Martín)

10 d’ag. 2021 | 12:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

Cerdanya Film Festival - Curtmiratges 3 - 18h
Cerdanya Film Festival - Curtmiratges 3 - 18h

Marleni, no Marlen (Dir. Carmen Aumedes) - El ruido solar (Dir. Pablo Hernando) - Stanbrook (Dir. Óscar Bernàcer) - Distancias (Dir. Susan Béjar) - Larrua Jo (Dir. Erik Rodríguez)

10 d’ag. 2021 | 18:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Llargmetratge documental 2 - 20h
Cerdanya Film Festival - Llargmetratge documental 2 - 20h

Paco loco: viva el noise (Dir. Daniel Cervantes) - Documental

10 d’ag. 2021 | 20:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Nocturna 4 - 22h
Cerdanya Film Festival - Nocturna 4 - 22h

Scriptum (Dir. Marco Leonato) - A girl in a fortress (Dir. Erick Morales) - El viraje de Lu (Dir. Adriana Galicia, Shamp Kamp) - Herència (Dir. Eudald Corominas) - La recaiguda (Dir. Júlia Solé)

10 d’ag. 2021 | 22:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Curts Documentals 2 - 18h
Cerdanya Film Festival - Curts Documentals 2 - 18h

Helsinki 79 (Dir. Pablo Fontenla) - (A)plomo (Dir. S. Villalba, P. Macías) - A comuñón da miña prima Andrea (Dir. Brandán Cerviño) - Generación 94 (Dir. Gemma Capdevila) - A cambio de tu vida (Dir. O. Ovejero, C. López, A. Báez, S. Ramírez)

11 d’ag. 2021 | 18:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Cinefília 3 (VOSC) - 20h
Cerdanya Film Festival - Cinefília 3 (VOSC) - 20h

Pota (L'Anella) (Dir. Ahmet Toklu) - Llargmetratge ficció

11 d’ag. 2021 | 20:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Nocturna 5 (VOSC) - 22h
Cerdanya Film Festival - Nocturna 5 (VOSC) - 22h

The news (Dir. Lorin Terezi) - Dar-dar (Dir. Paul Urkijo) - Pilibhit (Dir. Ashutosh Chaturvedi, Pankaj Mavchi) - Into thin air (Dir. Marc Oller) - Un coeur d'or (Dir. Simon Fillot)

11 d’ag. 2021 | 22:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Curtmiratges 4 - 18h
Cerdanya Film Festival - Curtmiratges 4 - 18h

La vella lluita (Dir. Carol Rodríguez, Marina Rodríguez) - El silencio en las flores (Dir. Julo Mas) - Re-animal (Dir. Rubén Garcerá) - Chaval (Dir. Jaime Olías) - Julieteta (Dir. Alejandro de Vega, Álvaro Moriano)

12 d’ag. 2021 | 18:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Llargmetratge documental 3 - 20h
Cerdanya Film Festival - Llargmetratge documental 3 - 20h

Pedra Pàtria (Dir. Macià Florit) - Documental

12 d’ag. 2021 | 20:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Nocturna 6 - 22h
Cerdanya Film Festival - Nocturna 6 - 22h

Pas a dos (Dir. Valèria Cuní) - Solsticio (Dir. Gala Díaz) - El saber perder (Dir. Marc Puig) - Latitud (Dir. Jan Cornet) - Candela (Dir. Marc Riba, Anna Solanas)

12 d’ag. 2021 | 22:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Curts Documentals 3 - 18h
Cerdanya Film Festival - Curts Documentals 3 - 18h

Heurtebise (Dir. Elisa Torres, Octavio Guerra) - Void (Dir. José Ramón Bas) - Deep Soria (Dir. Pedro Estepa) - Animal Salvatge (Dir. Maria Besora) - Camping Life (Dir. Josep Pérez)

13 d’ag. 2021 | 18:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Cinefília 4 - 20h
Cerdanya Film Festival - Cinefília 4 - 20h

Pessoas (Dir. Arturo Dueñas) - Llargmetratge ficció

13 d’ag. 2021 | 20:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Nocturna 7 (Fantàstica) - 22h
Cerdanya Film Festival - Nocturna 7 (Fantàstica) - 22h

La invasión (Dir. Alberto Agnello) - Alina (Dir. Óscar Romero, Néstor López) - La última partida (Dir. Luis Belda) - Rutina: la prohibición (Dir. Sam Ortí) - La última Navidad del universo (Dir. David Muñoz, Adrián Cardona)

13 d’ag. 2021 | 22:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Curtmiratges 5 - 17h
Cerdanya Film Festival - Curtmiratges 5 - 17h

Polvo somos (Dir. Estíbaliz Urresola) - Stains (Dir. Roger Villarroya) - Imposible decirte adiós (Dir. Yolanda Centeno) - Como cualquier otro (Dir. Sergi González) - Lo efímero (Dir. Jorge Muriel)

14 d’ag. 2021 | 17:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Cinefília 5 - 19h
Cerdanya Film Festival - Cinefília 5 - 19h

El arte de volver (Dir. Pedro Collantes) - Llargmetratge ficció

14 d’ag. 2021 | 19:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00
Cerdanya Film Festival - Cloenda (Premi del públic) + Entrega de premis + Còctel - 21h
Cerdanya Film Festival - Cloenda (Premi del públic) + Entrega de premis + Còctel - 21h

Daucus Carota (Dir. Carla Linares) - Inefable (Dir. Gerard Oms) - L'estrany (Dir. Oriol Guanyabens) - Tótem Loba (Dir. Verónica Echegui) - Ya no duermo (Dir. Marina Palacio)

14 d’ag. 2021 | 21:00h

a AUDITORI DEL MUSEU CERDÀ (PUIGCERDA)

3,00